Stropní kolejnice na obrazy ArtiTeQ Up Rail

Neohodnoceno

Závěsný profil Up-Rail je nový a elegantní profil na zavěšení obrazů, který se montuje do stropu a v zásadě nahrazuje starší systém Top Rail.

K tomuto produktu si nezapomeňte objednat montážní sadu podle délky profilu.

 

ArtiteQ up rail
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
460 Kč 834,90 Kč od 460 Kč 380,17 Kč bez DPH 690 Kč bez DPH od 380,17 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 14 dnů (>5 ks) dodání do 14 dnů (>5 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
12.7.2024 12.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 05.06200 05.06300 Zvolte variantu
Stropní kolejnice na obrazy ArtiTeQ Up Rail
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Montuje se do stropu, podobně jako nejběžnější ClickRail, ty se ale šroubují do stropu. Na rozdíl od Top Railu se používají větší šrouby a je jich podstatně méně, cca 1 šroub po 33-40 cm.

Je třeba pamatovat, že pokud potřebujete mít lanka přímo u zdi, je třeba vyvrtat do stropu otvory cca 15mm, což může být pro většinu vrtaček obtížné. Bývá tady nutnost použít excentrickou hlavu na vrtačce. Nebo pověsit obrazy déle od zdi, čímž ale může docházet k jejich vyklopení a „naklonění“ k divákovi.

Je dodáván v bílé přetíratelné barvě.

UP RAIL lišta je nejzajímavější a nejlepší stropní lišta, zvláště pak při použití na betonu. Na strop se upevňuje za pomocí montážních držáků. Ty se namontují na strop nejdříve, na ně se pak lišta samotná již jen nasadí a nacvakne. Krásně zpracovaný obloukový tvar kryje závěsný kanál a vyplní prostor mezi zdí a stropem. Lišta UP RAIL je dostupná s povrchovou úpravou bílé základové barvy, kterou lze přemalovat na jakoukoliv jinou barvu.