Rychlozávěsy TWISTER

TWISTER ZÁVĚSNÝ DRÁT

Jednoduché, bezpečné a silné

Artiteq vyvinul systém kluzáků Twister pro všechny své závěsné lišty. Twister nabízí nejlogičtější a uživatelsky nejpřívětivější způsob, jak zaháknout závěsný drát do kolejnice: otočte, zaklapněte a máte hotovo. Vzhledem k tomu, že Twister lze zacvaknout kamkoli na kolejnici, můžete si obrázek pověsit na zeď kdekoli.

NÁSTĚNNÁ DEKORACE NA LIBOVOLNÉM MÍSTĚ

U všech závěsných systémů Artiteq máte možnost použít Twister v perlonu, ocelovém drátu nebo tyčích . Perlonové a ocelové závěsné dráty s mechanismem Twister jsou k dispozici v tloušťce 1 nebo 2 mm a v délkách od 100 do 500 cm.

Velkou výhodou závěsného drátu Twister je, že jej lze zacvaknout kdekoli v kolejnici. Zavěšení a výměna vašich nástěnných dekorací je nyní snadná!

Pokud byste chtěli, aby byl závěsný drát co nejméně nápadný, průhledný perlonový závěsný drát je tou nejlepší variantou. Bílá Twister tyč bude také téměř neviditelná proti bílé stěně. Ocelový drát na druhé straně vede k jinému vzhledu, což může být přesně ten vzhled, který v určitém interiéru hledáte. Perlonové a ocelové závěsné dráty jsou k dispozici v tloušťkách 1 nebo 2 mm. Pokud dáváte přednost kompaktnosti a minimalismu, zavěste své nástěnné dekorace pomocí 1 mm závěsného drátu. Všechny závěsné dráty jsou k dispozici v různých délkách.

perlon 2mm
od 70,25 Kč bez DPH
od 85 Kč
dodání do 14 dnů (>5 ks)

TWISTER ZÁVĚSNÝ DRÁT Jednoduché, bezpečné a silné. Vyberte si z variant! U všech závěsných systémů Artiteq máte možnost použít Twister v perlonu nebo ocelovém drátu. Perlonové...

Kód: N09.23100
TWISTER CLIQ2FIX
od 75,21 Kč bez DPH
od 91 Kč
dodání do 14 dnů (>5 ks)

Jezdec TwisterQ2FIX, perlon 2mm. Vyberte si délku.  

Kód: N09.13100
2 položek celkem