Stropní kolejnice na obrazy ArtiTeQ TOP Rail

Všestranný závěsný systém TOP RAIL se montuje do stropu. Díky své subtilitě je TOP RAIL málo vidět a neruší. Zvlášť vhodná je pro kombinaci s podhledy. Tato lišta je zajímavá i svojí nízkou cenou. K liště lze použít pouze závěsy TWISTER, vzhledem k úzkému profilu.

nosnost (kg/m): 20
montážních prvků na metr: 8
záruka (roky): 10

Závěsný systém vedle zavěšeného stropu pro zdobení stěn

Obrazový závěsný systém lze namontovat na stěnu, ale můžete si zvolit i montáž na strop. V tom případě zvolte flexibilní obrazový závěsný systém Top Rail. Tato stropní kolejnice má diskrétní formát (14,3 mm x 7 mm) a je k dispozici v bílé, hliníkové a černé verzi. Top Rail je ideální závěsný systém pro použití v kombinaci se zavěšenými stropy. Uchycením stropní lišty na dřevěnou boční lištu systémového stropu lišta jakoby „zmizí“ ve stropě. Tento „neviditelný“ obrazový závěsný systém pak nabízí možnost flexibilně umístit, obměnit a vyměnit obrazy a nástěnné dekorace v celé místnosti, na všechny stěny.

FOTORÁMEČKY SNADNO ZAVĚSÍTE, VYMĚNÍTE NEBO PŘEMÍSTÍTE

Závěsná lanka lze zacvaknout nebo zasunout na libovolné místo ve stropní liště. Díky tomu je zavěšení obrazů a fotorámečků velmi snadné a uživatelsky přívětivé. Závěsných drátů je široký výběr: pokud zvolíte perlon, rozhodnete se pro co největší průhlednost a závěsné dráty jsou u zdi téměř neviditelné. Ocelový drát je naproti tomu přítomen více a může dodat designu stěn poněkud industriálnější/modernější vzhled (viz Závěsné dráty a háky ). 
Montáž Top Rail vedle zavěšeného stropu je snadná. Ve stínové linii vedle zavěšeného stropu bude k dispozici závěsný systém, který flexibilně vybaví stěny, aniž by je poškodil!

4 položek celkem
šroubky k závěsné liště Top Rail
šroubky k závěsné liště Top Rail
dodání do 14 dnů (>5 ks)
od 348,76 Kč bez DPH
od 422 Kč

Šroubky k závěsné liště TOP RAIL  Barvy: Černá              Bílá             Stříbrná  

Kód: 9.4903
Artiteq screw top rail black
od 348,76 Kč bez DPH
od 422 Kč

Šroubky k závěsné liště Top Rail (200 ks)

Kód: 439/STR
Stropní lišta ArtiTeQ TOP Rail
Stropní lišta ArtiTeQ TOP Rail
dodání do 14 dnů (>5 ks)
od 174,38 Kč bez DPH
od 211 Kč

Stropní lišta ArtiTeQ TOP Rail Integrovaný závěsný systém obrazu skrytý ve stropě. Vybírat můžete ze tří barevných variant o délce 2 m a 3 m. Všestranný závěsný systém TOP...

Kód: 9.4313
Montážní sada Top Rail
Montážní sada Top Rail
dodání do 14 dnů (>5 ks)
od 52,89 Kč bez DPH
od 64 Kč

Montážní sada k instalaci systému k zavěšování obrazů. Vyberte si variantu k délce lišty a barvě.

Kód: 0.4070