Zvlhčovač a čistič vzduchu BRUNE B 300

Neohodnoceno

Vhodné pro velikosti místností do cca. 600 m³
Ekonomický a tichý provoz, nízká spotřeba energie
Čištění vzduchu pomocí filtrů a integrovaná UV-C dezinfekce
Velká nádrž na vodu (25 litrů)
Volitelně s automatickým přívodem vody
Žádná doprava do zemí mimo EU

44 226,23 Kč 36 550,60 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.5.2024
Kód: LB-B300-K
Zvlhčovač a čistič vzduchu BRUNE B 300
Neohodnoceno
zvlhcovac cistic b300 luftbefeuchter 3
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Odpařovací zvlhčovač vzduchu B300 nabízí účinné a zároveň čisté řešení pro zvýšení vlhkosti i ve velkých místnostech. Nejen, že je toto zařízení vysoce výkonné a téměř nehlučné v provozu, ale zabíjí vodu a vzduchem přenášené choroboplodné zárodky pomocí UV záření a čistí vzduch od nečistot a prachových částic. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze zvlhčovač B 300 používat jak stacionárně, tak i mobilním způsobem a lze jej přepravovat díky zabudovaným kolečkům.

Chytrý design B300 se skládá pouze ze tří jednotek – krytu, technické jednotky a vodní nádrže – umožňuje snadné použití i čištění. Zobrazovací panel vám v reálném čase nabízí informace o aktuální a optimální relativní vlhkosti, provozním režimu (manuální nebo automatický) a hladině vody v nádrži. Zařízení je dodáváno připravené k použití, takže lze rychle a snadno dosáhnout požadované úrovně vlhkosti. B300 nezajišťuje pouze pohodlné a zdravé vnitřní klima v obytných prostorách, ale také chrání cenná umělecká díla a nábytek před možným poškozením příliš suchým vzduchem.

Ventilátor s automatickou funkcí - snadné vypnutí

Můžete si vybrat mezi dvěma funkcemi – „manuální“ nebo „automatická“. Při ručním nastavení se výkon ventilátoru upravuje volbou „vysoký“ nebo „nízký“ nebo volbou automatického režimu. V tomto druhém je výkon řízen elektronicky, generuje vyšší nebo nižší výkon v závislosti na požadavcích na kvalitu okolního vzduchu .

Čištění vzduchu a vody germicidními UV-C paprsky

UV-C paprsky mají sterilizační účinek, který je vysoce účinný. V důsledku toho jsou již široce používány v procesu úpravy vody. Chytrá konfigurace germicidní UVC lampy v B 300 umožňuje "UV-C-záření" vody ve vodní nádrži, nasávaného vzduchu i filtračního média. UV-C lampa poskytuje optimální germicidní intenzitu produkující zdravější vnitřní vzduch. Tento postup je zcela bez ozónu a nepředstavuje žádná zdravotní rizika.

Čištění vzduchu

Díky přídavnému vzduchovému filtru v sací oblasti ventilátoru jsou ze vzduchu odfiltrovány hrubé prachové částice a suspendované částice. Poté vzduch prochází přes vodu a poté přes odpařovací filtr v místnosti, což vede k dalšímu čištění vzduchu. V kombinaci se sterilizací UV lampou dochází k účinné úpravě vzduchu, která má za následek mnohem čistší vzduch.

Ukazatel hladiny vody

Nádrž se nemusí odstraňovat. Ovládací panel vás informuje o aktuální hladině vody ve zvlhčovači. Pokud v nádrži již není žádná voda, jednotka se automaticky vypne a blikající světlo signalizuje, že je třeba doplnit vodu.

Regulace vlhkosti

Ovladač převezme kontrolu za vás. Stisknutím tlačítek "+" nebo "-" lze upravit požadovanou vlhkost. Funkce zvlhčovače běží automaticky, dokud není dosaženo požadované hodnoty, a poté se vypne. Pokud požadovaná hodnota vlhkosti opět klesne pod, zvlhčovací jednotka automaticky obnoví provoz.

Zobrazit

Displej na horní straně zvlhčovače B 300 vás rychle a přehledně informuje o aktuálním stavu. Ukazuje vám aktuální relativní vlhkost v místnosti, úroveň hladiny v nádržce na vodu a nastavenou rychlost ventilátoru.

Specifikace

Velikost pokoje až 600 m³
Proud vzduchu max. 600 m³/h
Kapacita Zvlhčovací výkon: 1,4 l/h při 25°C a 20% RH
Cirkulace vzduchu (volné foukání): max. 600 m³/h
Kapacita nádrže na vodu 25 l
Zdroj napájení 230 V
Napájení max. 58 W
Ovládací prvky Ovládací panel se zobrazením skutečné a nastavené hodnoty (% RH), hladiny vody a rychlosti ventilátoru
Rozměry 74 x 71 x 41 cm (Š x V x H)
Hmotnost 21 kg
Pouzdro Plastický
Materiál Plastové pouzdro, barva RAL 7001 7 stříbrně šedá
dodávka Zvlhčovač a čistič s elektronickým ovládáním pomocí čidla vlhkosti, ukazatelem hladiny vody a 2-stupňovým dmychadlem vč. Bezpečnostní tlaková hadice