Malý obrazový háček s nosností do 4 kg

1 hodnocení

Velmi praktický a univerzální háček i pro těžší rámy - nosnost 4 kg - upevnění pomocí šroubu s rádlováním.

 
 
25 Kč 20,66 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 6 - 10 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 9.4205
Malý obrazový háček s nosností do 4 kg
1 hodnocení
Haak 4kg handmatig Artiteq v1
Tip

Detailní popis produktu

Tento šikovný háček jednoduše protáhnete lankem a upevníte šroubkem a pak na něj můžete zavěsit cokoli do 4 kg.

Zútulněte si svůj prostor pomocí našich závěsných systémů! Už nemusíte tlouct do stěn hřebíky, tmelit díry ani se trápit, když budete svou dekoraci potřebovat přesunout kousek doprava, nebo nahoru.  Závěsné systémy jednoduše upevníte na stěnu nebo strop, navěsíte lanka s háčky podle vaší potřeby a zakliknete dekorační lištu.
A máte hotovo – stačí pověsit obraz, nástěnnou dekoraci nebo květináč, které kdykoli přesunete na jiné místo nebo do jiné výšky na vaší stěně.
Tyto závěsné systémy jsou určeny pro všechny prostory, kde potřebujeme něco zavěsit - galerie, muzea, komerční prostory, byt.
Závěsné systémy vyrábí od roku 1995 renomovaná Holandská firma Artiteq, která patří mezi ty nejlepší výrobce na světovém trhu.

Nabízíme širokou škálu Artiteq háčků vyvinutých pro použití v kombinaci se závěsnými dráty a závěsnými systémy na obrazy. 

S ohledem na několik kritérií, jako je hmotnost, snadnost použití, výběr materiálu a bezpečnost. Řada háčků Artiteq obsahuje produkty, které zvládnou hmotnosti pohybující se mezi 4 kg a 20 kg na háček. Velikost obrazu nebo nástěnné dekorace určuje váhu. V praxi většina nástěnných dekorací váží méně než 10 kg.

Rám nebo plátno bude vždy viset stabilněji, pokud použijete 2 závěsné dráty. Hmotnost rámu určuje výběr háku a drátu v kombinaci s maximální nosností jednoho metru kolejnice. Podívejte se na video animaci:

 

 

Kategorie: ZÁVĚSNÉ HÁČKY NA OBRAZY
Záruka: Záruka 10 let