Obrazový háček Ratchet s nosností do 15 kg

Neohodnoceno

Kovový obrazový hák s pružinovým zajištěním - nosnost 15 kg (2 mm lanko).

Skvělý háček s nosností do 15 kg. Je možné jej navléci na perlonové nebo ocelové lanko. Háček je díky jádru s pružinkou a kuličkami samosvorný.

95 Kč 78,51 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 6 - 10 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.5.2024
Kód: 9.4261
Obrazový háček Ratchet s nosností do 15 kg
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Tento háček je vhodný na obrazy do 15 kg a těžší nástěnné dekorace.
- háček je samosvorný díky pružince a kuličkám
- Háček posunujeme na lanku zmáčknutím
- háček má uvnitř dutinu, kterou prostrčíme lanko
- alternativní označení AR.070.011

Zútulněte si svůj prostor pomocí našich závěsných systémů! Už nemusíte tlouct do stěn hřebíky, tmelit díry ani se trápit, když budete svou dekoraci potřebovat přesunout kousek doprava, nebo nahoru.  Závěsné systémy jednoduše upevníte na stěnu nebo strop, navěsíte lanka s háčky podle vaší potřeby a zakliknete dekorační lištu.
A máte hotovo – stačí pověsit obraz, nástěnnou dekoraci nebo květináč, které kdykoli přesunete na jiné místo nebo do jiné výšky na vaší stěně.
Tyto závěsné systémy jsou určeny pro všechny prostory, kde potřebujeme něco zavěsit - galerie, muzea, komerční prostory, byt.
Závěsné systémy vyrábí od roku 1995 renomovaná Holandská firma Artiteq, která patří mezi ty nejlepší výrobce na světovém trhu.

Nabízíme širokou škálu Artiteq háčků vyvinutých pro použití v kombinaci se závěsnými dráty a závěsnými systémy na obrazy. 

S ohledem na několik kritérií, jako je hmotnost, snadnost použití, výběr materiálu a bezpečnost. Řada háčků Artiteq obsahuje produkty, které zvládnou hmotnosti pohybující se mezi 4 kg a 20 kg na háček. Velikost obrazu nebo nástěnné dekorace určuje váhu. V praxi většina nástěnných dekorací váží méně než 10 kg.

Rám nebo plátno bude vždy viset stabilněji, pokud použijete 2 závěsné dráty. Hmotnost rámu určuje výběr háku a drátu v kombinaci s maximální nosností jednoho metru kolejnice. Podívejte se na video animaci: