Obrazový háček Ratchet s pojistkou a nosností do 15 Kg

Neohodnoceno

Obrazový hák Ratchet s pojistkou nosnost do 15 Kg

120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 6 - 10 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 9.4264
Obrazový háček Ratchet s pojistkou a nosností do 15 Kg
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Háček Auto Grip + Pojistka. Ačkoliv vypadá jednoduše, jedná se o velmi precizně zpracovaný a sofistikovaný háček. V jeho nitru je pružina, kónus a řada kuliček, které samosvorně obklopí lanko. nechochází tedy k jeho případnému narušení. Síla uchycení je vždy stejná a to taková, že háček unese až 15 kg. Pokud chcete háček posunout nahoru, stačí ho lehce posunout, pokud dolů, stačí ho zezhora zmíčknout a posunut na místo, kde ho požadujete. Jakmile ho pustíte, sám se zasekne. Háček jezdí jak po perlonových tak po ocelových lankách bez ohledu na jejich sílu.

Pojistka (pérko) které zajištuje, aby případný obraz z háčku nevypadl je vhodný především na těžké rámy, kde hrozí, že je někdo zespoda může přizvednout a tím obraz vyháknout z háčku na obrazu. Používáme je například na nástěnky, dražší obrazy, částečně je lze využít jako bezpečnostní pojistka proti odcizení (znesnadnění sundání) obrazu. Háček lze použít na perlonový i ocelové lanko, nelze ale použít v kombinaci s tyčkou, neboť kvůli pérku je otvor a cesta uvnitř háčku prohnutá, tudíž rovná pevná tyčka nelze provléknout.

Je vhodný všude tam, kde může dojít k vypadnutí obrazu z háčku. Doporučujeme ho na velké těžké rámy, které by při spadnutí mohli někoho zranit, nebo do dětských pokojů, neboť rám nespadne „ani po zásahu například míčem“, Což ocení maminky.

Závesné lankové systémy jsou určené jak pro galerie, komerční prostory tak pro zútulnění vašich domovů. Doplňují interiér, usnadňují převěšování obrazů, nebo jsou vhodné tam, kde chceme měnit obrázky a nechceme zbytečně "roztlouci stěny". Závěsné systémy prodávané naší společností jsou originální produkty renomované Holandské společnosti Artiteq, která vyrábí závěsné systémy od roku 1995 a patří mezi špičku. Ze sortimentu této firmy pak prodáváme převážně to zboží, o kterém si myslíme že je nejlepší.