Obrazový rychloposunovací háček Zipper s nosností do 15 kg

Neohodnoceno

Kovový obrazový hák Zipper s brzdou - nosnost 15 kg (2 mm lanko).

130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 6 - 10 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 9.4299
Obrazový rychloposunovací háček Zipper s nosností do 15 kg
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Zipper pro se velmi snadno přizpůsobí. S jedním pohybem rukou můžete zavěsit dekorace na stěně v správné výšce.
STAS zipper a zipper pro mají stejné vlastnosti, ale zip pro má zvláštní odkládací konzolu pro odcizení.

  • širší obrazy zavěste na dvě lanka, budou tak držet lépe na svém místě
  • na jedno lanko můžete pověsit i více háčků, dekorace tak mohou viset krásně nad sebou

Zútulněte si svůj prostor pomocí našich závěsných systémů! Už nemusíte tlouct do stěn hřebíky, tmelit díry ani se trápit, když budete svou dekoraci potřebovat přesunout kousek doprava, nebo nahoru.  Závěsné systémy jednoduše upevníte na stěnu nebo strop, navěsíte lanka s háčky podle vaší potřeby a zakliknete dekorační lištu.

A máte hotovo – stačí pověsit obraz, nástěnnou dekoraci nebo květináč, které kdykoli přesunete na jiné místo nebo do jiné výšky na vaší stěně. Tyto závěsné systémy jsou určeny pro všechny prostory, kde potřebujeme něco zavěsit - galerie, muzea, komerční prostory, byt.
Závěsné systémy vyrábí od roku 1995 renomovaná Holandská firma Artiteq, která patří mezi ty nejlepší výrobce na světovém trhu.

Nabízíme širokou škálu Artiteq háčků vyvinutých pro použití v kombinaci se závěsnými dráty a závěsnými systémy na obrazy. 

S ohledem na několik kritérií, jako je hmotnost, snadnost použití, výběr materiálu a bezpečnost. Řada háčků Artiteq obsahuje produkty, které zvládnou hmotnosti pohybující se mezi 4 kg a 20 kg na háček. Velikost obrazu nebo nástěnné dekorace určuje váhu. V praxi většina nástěnných dekorací váží méně než 10 kg.

Rám nebo plátno bude vždy viset stabilněji, pokud použijete 2 závěsné dráty. Hmotnost rámu určuje výběr háku a drátu v kombinaci s maximální nosností jednoho metru kolejnice. Podívejte se na video animaci:

 

Kategorie: ZÁVĚSNÉ HÁČKY NA OBRAZY
Hmotnost: 0.01 kg