Informační magnetická nástěnka - lišta CARD RAIL

Neohodnoceno

Informační lišta - magnetická nástěnka na poznámky, fotky a jiné obrázky.

Součást balení nástěnky Card Rail:

  • lišta Card Rail délka 114 cm / barva bílá
  • koncovky a montážní materiál (hmoždinky a šrouby)
  • 4x magnetka myši
784,08 Kč 648 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 3 - 4 týdnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.8.2024
Kód: 7220110
Informační magnetická nástěnka - lišta CARD RAIL
Neohodnoceno
Card Rail 600x600
Novinka

Detailní popis produktu

Praktické využití úzkých stěn.

Tento vertikální zobrazovací systém zabírá málo místa, a proto jej lze použít na mnoha místech v kanceláři nebo domácnosti. Card Rail je závěsný systém například pro karty a fotografie, což je užitečný systém pro jejich shromažďování nebo vystavování. Karty a fotografie lze zasunout do obou stran kolejnice. Držák na karty má také magnetický proužek, který lze také použít k zobrazení fotografií, karet atd. Magnety na myš lze použít na přední stranu držáku na karty. Tento zobrazovací systém může být praktickým doplňkem na stěnu zejména v kanceláři, kuchyni nebo dětském pokoji.

INSTALACE V NĚKOLIKA KROCÍCH

Card Rail lze namontovat na stěnu v několika krocích. Držte kolejnici u stěny, kde má být namontována, pomocí tužky nakreslete čáru podél horní a spodní části kolejnice, aby bylo možné vyvrtat otvory ve správné poloze. Jakmile je kolejnice namontována na stěnu, lze sejmout koncovku.

Card Rail je dodáván se 4 bílými magnety ve tvaru myši.

Card Rail má elegantní, bílou povrchovou úpravu, RAL 9016 (lze přelakovat) a je 114 cm dlouhá. Ideální pro použití v úzkých stěnách v různých oblastech domova nebo kanceláře.