Držák závěsné lišty na obrazy Click Rail

Neohodnoceno

Držák závěsné lišty přivrtáte ke zdi a na něj nakliknete lištu. Podívejte se níže na ilustrační foto. 
V našem obchodě můžete tento držák k závěsnému systému Click Rail koupit jako samostatné zboží.

11 Kč 9,09 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 6 - 10 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 9.4113_1
Držák závěsné lišty na obrazy Click Rail
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Click Rail je flexibilní systém pro zavěšení obrazu, který stačí připevnit na zeď pouze jednou. Pomocí systému Click&Connect je montáž kolejnicového systému rychlá a snadná. 
Click Rail (8,5 mm x 25 mm) může být namontován v jedné rovině se stropem a může být také přelakován, například ve stejné barvě jako stěna nebo strop.
To pomáhá závěsnému systému „splynout“ se stěnou nebo stropem, takže je téměř neviditelný. Vzhled závěsné lišty umožňuje snadnou integraci do jakékoli místnosti nebo interiéru.

TRVALÁ FLEXIBILITA V ZÁVĚSNÝCH NÁSTĚNNÝCH DEKORACÍCH

Click Rail je k dispozici ve třech různých verzích: bílá, bílá základní barva a hliníková. Vždy máte flexibilitu při zavěšování plakátů, obrázků nebo fotorámečků díky závěsným drátům s háčky, které můžete zacvaknout na libovolné místo na kolejnicovém systému. Každý obrazový závěsný systém nabízí možnost použití různých závěsných drátů , jako je perlon, ocelový drát nebo tyče. K dispozici jsou různé háčky na obrazy v závislosti na hmotnosti uměleckého nebo fotorámečku, který chcete pověsit na zeď.

Montáž Click Rail je snadná a lze ji provést v několika krocích pomocí klipů Click&Connect