Závěsná lišta Combi Rail Pro Light bílá

Neohodnoceno

Závěsná lišta Combi Rail Pro Light 

můžete si vybrat ze dvou variant:

  • délka lišty 2m
  • délka lišty 3m

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 840 Kč 2 760 Kč od 1 840 Kč 1 520,66 Kč bez DPH 2 280,99 Kč bez DPH od 1 520,66 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 14 dnů (>5 ks) dodání do 14 dnů (>5 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
12.7.2024 12.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: N40.11200 N40.11300 Zvolte variantu
Závěsná lišta Combi Rail Pro Light bílá
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 Lišta obsahuje montážní sadu, k plnému osvětlení je nutné dokoupit:

Systém COMBI RAIL PRO LIGHT spojuje dvě funkce potřebné při instalování objektů.
Kromě jejich zavěšení v interiéru zvládne také jejich nasvícení, vše velice flexibilně, s minimem kabeláže a hlavně ve vysoké, plně profesionální kvalitě.
Systém přináší kromě praktičnosti  i úsporný provoz (nízká spotřeba, dlouhá životnost). Systém je stavebnicový a můžete si jej sestavit na míru. V celém okruhu je napětí 12V, takže manipulace i montáž je absolutně bezpečná a nevyžaduje provádět žádné školení pro uživatele. 

Maximální nosnost lišty je 20 kg na metr délky. 

Každá lišta systému COMBI RAIL PRO LIGHT je dodávána rovnou i s montážní sadou. Tato sada pro montáž 1 závěsné lišty obsahuje příslušný počet držáků, šroubů, hmoždinek a koncových krytů.

Pro lištu v délce 2 m: 6x držák CLICK&CONNECT, 6x hmoždinka, 6x šroub, 2x koncový kryt

Pro lištu v délce 3 m: 9x držák CLICK&CONNECT, 9x hmoždinka, 9x šroub, 2x koncový kryt

zavesny-system-Combi-Rail-Pro-Light-popis

 

Combi-rail-pro-light_gallery2

COMBI RAIL PRO LIGHT

Závěsné obrazy flexibilně a zároveň krásně osvětlují

Combi Rail Pro Light je flexibilní systém pro zavěšení obrazu včetně osvětlení obrazu. Tato nástěnná lišta má krásný, neutrální design a lze ji proto integrovat do každé místnosti. Pomocí pohyblivých svítidel lze obrazy a další nástěnné dekorace optimálně a kvalitně osvětlit na stěně. Výměna nebo přemístění umění a obrazů je snadné díky flexibilnímu závěsnému systému a lze je provádět libovolně často, aniž by došlo k poškození stěn. Upevnění kolejnice a instalace napájecího zdroje jsou rychlé (ve 3 krocích) a snadno se provádí bez speciálních nástrojů a technik.

SNADNÁ INSTALACE VE 3 KROCÍCH

Krok 1 je připevnění příchytek (Click&Connect) ke stěně a zacvaknutí do kolejnice. Kolejnice je okamžitě na místě a napájecí zdroj lze připojit jako krok 2. Krok 3 je umístění svítidel pro osvětlení obrazu, které lze pomocí čtvrt otáčky rychle upevnit na správné místo v kolejnici. Svítidla jsou vhodná pro LED a halogenové žárovky a jsou k dispozici v délkách 50 cm a 70 cm. Stínidlo svítidla vyrobené z vysoce kvalitního plastu odolného vůči vysokým teplotám lze flexibilně nasměrovat na osvětlovaný obraz, aniž byste si popálili prsty.

Všechny části Combi Rail Pro Light jsou schváleny renomo

vanými nezávislými zkušebními instituty. Závěsná lišta s obrazovým osvětlením má samostatný vodič pro závěsné šňůry a/nebo tyče, takže je lze pohybovat odděleně od částí vedoucích proud. Přehled závěsných lan a háčků pro použití s ​​tímto systémem viz  Závěsná lana a háky . Tento produkt je součástí naší kolekce obrazových závěsných systémů .