Závěsná lišta na obrazy Deco Rail bílá 9016 2 m

Neohodnoceno

DecoRail lišta základní 2m, barva bílá

Základní lišta o délce 2 metry, na kterou přicvaknete dekorační ozdobný profil dle výběru. Z dekoračních profilů si vyberte v naší nabídce Basic, Modern nebo Classic.

 

 
DecoRail_lista_2m | 1 x 2 metry základní lišty Dec
 
 
315,89 Kč 261,07 Kč bez DPH
Dostupnost: dodání do 14 dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: 05.75100
Závěsná lišta na obrazy Deco Rail bílá 9016 2 m
Neohodnoceno
Yellow Limited Time Sale Instagram Post
Výprodej

Detailní popis produktu

 
Maximální nosnost lišty je 20 kg na metr délky. 
2 metry dlouhá základní lišta pro Deco Rail (Deco Rail white primer 200 cm) nabízí všechny výhody flexibilního systému odpružení. 
 
Čistě dokončené stěny mohou zůstat nepoškozené, zatímco je vždy možné zavěsit a přesunout obrazy. Závěsná lanka lze zacvaknout kamkoli do kolejnice za kryt. To je velká výhoda Deco Rail, flexibilita a záruka kvalitního provedení.
 
Profily k závěsnému systému na obrazy Deco Rail jsou určeny pro ty, kteří svůj interiér okrášlit o dekorativní vzhled štuky na horní části stěny. Tyto profily lze natřít na požadovanou barvu.
 

DEKORATIVNÍ LIŠTY DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Existuje mnoho různých stylů obložení a závěsnou lištu lze namontovat za jakýkoli typ obložení. Nabízíme Deco Rail v kombinaci s výběrem ze 3 různých stylů říms: Basic, Modern a Classic.

Artiteq vyvinul řadu vestavěných systémů pro zavěšení obrazu které lze integrovat do novostavby nebo rekonstrukce, v kombinaci se systémovými podhledy nebo sádrokartonovými podhledy. Při instalaci podhledů se současně instaluje kolejnice. Použití těchto systémů poskytuje velkou výhodu pro koncového uživatele: v celé místnosti u stropu bude k dispozici závěsný systém. S volbou vestavěných závěsných systémů na obrazy je standard nastaven k dokonalosti. Kombinací obrazových závěsných systémů se zavěšenými podhledy nebo podhledy ze sádrokartonu se nabízejí prostory se stěnami, které lze flexibilně a snadno uspořádat. A to z dlouhodobého hlediska. Bez poškození zdi a bez dalších nákladů. To také znamená významný krok směrem k udržitelné správě budov a úsporám nákladů.

Dekorační lišta je součástí naší kolekce závěsných systémů pro obrazy .

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolejnice Deco Rail na obrazy s dekoračním profilem
Záruka: Záruka 10 let